Plyn - plynoinstalatérské práce České Budějovice

Topení zemním plynem je i přes stále stoupající ceny plynu díky komfortu automatického topení nejoblíbenějším způsobem vytápění domů v Českých Budějovicích a dalších objektů v Jihočeském kraji.

Veškerá plynová zařízení mohou ze zákona realizovat jen kvalifikovaní zhotovitelé - plynaři. Montáže, opravy či rekonstrukce plynu v domácnostech v Českých Budějovicích nebo dalších plynových zařízení na všech úrovních plynoinstalací nelze provádět svépomocí nebo zajišťovat je instalatéry bez odpovídajícího oprávnění. Nerespektování tohoto zákonného nařízení může být kvalifikováno jako trestný čin obecného ohrožení osob a majetku. Proto je žádoucí, aby si zákazník vždy prověřil, zda se povolaný instalatér může prokázat oprávněním k práci na plynových zařízeních, kterým disponují pouze plynoinstalatéři s platnou státní zkouškou.

Plynoinstalatéři České Budějovice - veškeré plynoinstalatérské práce

Instalatéři České Budějovice provádějí kvalifikované práce na plynových zařízeních, projektování plynovodů, montáže plynových rozvodů, opravy závad na plynových instalacích či servis plynových spotřebičů v domácnostech, firmách, institucích i v terénu v Českých Budějovicích a v Jihočeském kraji. Naše divize Plynaři České Budějovice nabízí komplexní nabídku plynařských služeb :

Plynovody České Budějovice

Plynová zařízení České Budějovice

Plynové spotřebiče České Budějovice

Nabízíme prodej, montáže, servis a údržbu všech typů kuchyňských plynových spotřebičů pro domácnosti, jídelny, restaurace a komplexní sortiment plynových kotlů pro vytápění plynem i ohřev teplé užitkové vody. Službu Plynové spotřebiče České Budějovice poskytují naši plynoinstalatéři všem zákazníkům v Českých Budějovicích a v Jihočeském kraji.

Vytápění plynem

Plynové kuchyňské spotřebiče

  • Plynové sporáky - prodej, montáže, servis a údržba plynových sporáků
  • Plynové trouby - prodej, montáže, servis a údržba plynových trub
  • Plynové chladničky - prodej, montáže, servis a údržba plynových chladniček

Více o instalatérských službách pro plynové spotřebiče ...

Revize plynu České Budějovice

Veškerá plynová zařízení ze zákona podléhají povinnosti pravidelných kontrol a revizí. Revize a kontroly plynových zařízení v Českých Budějovicích a v Jihočeském kraji zajišťuje jejich provozovatel u poskytovatelů revizních služeb. Revizní technik plynových zařízení je povinen prokázat svoji způsobilost platným osvědčením (revizní firma pak navíc oprávněním) pro revize plynu, vydané Institutem technické inspekce.

Více o kontrolách a revizích plynových zařízení ...

odeslat poptávku na instalatérské práce České Budějovice

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.  Souhlasím  Zásady ochrany osobních údajů